_

Hakkımızda

Firmamız, 2008 yılında mobilya hazır kapak üretimiyle sektördeki serüvenine başlamış olup, 2011 yılında yaptığımız makina parkuru yatırımlarıyla Manisa’da bir ilke imza atmış ve hazır kapı üretiminde sektöre öncülük etmiştir. 2013 yılında ise, sektörün talepleri doğrultusunda hazır mutfak ve modüler mobilya sistemleri üretiminde de faaliyet göstermeye başlamıştır. İzmir Kemalpaşa’da 2500 m2 kapalı, 2500 m2 açık alandan oluşan fabrikamızdan Dünyanın her yerine modüler mobilya ve kapı sevkiyatları yapılmaktadır. Günümüz teknolojisi ve modern tasarım doğrultusunda oluşturduğumuz konsept mağazalarla siz değerli müşterilerimize bir adım daha yaklaşarak kaliteli ürün ve sözünde duran hizmet politikalarımızı sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca, her geçen gün yenilenen teknolojiyi ve yenilenen ürün yelpazesini yakından takip ederek müşteri odaklı çalışan hizmet anlayışımızla yenilikleri sizlere sunmaktayız.

_

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her zaman yenilikçi ve kaliteli üretim yaparak güçlü ve güvenilir bir kurum olmak.

_

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda her yaşam alanına uygun ürünler üreterek global bir şirket olmak. Bu vizyonumuza ulaşmak amacıyla atılacak tüm adımları atmak, satış ve satış sonrası süreci sizler için en yüksek performans ile takip etmektir.

Sosyal Medya