İnşaat Projelerinizde Tecrübeli Ortağınız


2008 yılından bu yana, gelişen teknolojiyi takip edip, firma ve kendimize sürekli bir şeyler katarak, profesyonel kadromuz ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi Asos Kapı ve Mutfak olarak görev haline getirmiş bulunuyoruz. Firmamız banyo kapısı, mutfak kapısı ve panel kapısı imalatında alanında tecrübe sahibi öncü firmalardan biridir.

Yaşam alanınızı oluşturmak amacıyla başlamış olduğunuz inşaat projelerinizdeki yapıtınızın çeşitli alanlarının tamamlayıcı unsuru olan kapı tercihleri çok önemlidir. Bu noktada imalatı yapılacak olan kapı hem inşaat projenizde yaratılan alana dekoratif olarak uymalı hem de kapı yapımında kullanılan malzeme iç mekan tasarımına uygun olarak seçilmelidir. İnşaat projenizdeki mekanla bütünleşen uygun kapıların imalatı konusunda iddiamızı yıllardır sürdürmekteyiz. Çünkü doğru kapı seçimi nasıl yapılır sorusunu sizin için kendimize sorduk ve firma bünyemizde çeşitli püf noktaları belirledik. Kapılarımızı da sizler için üretirken bu püf noktaları göz önüne alıyoruz.

Biz Asos firması olarak kapılarımızı ahşaptan üretmekteyiz. Bu bağlamda ahşap nasıl bir malzemedir ona bakmalıyız. Ahşap, doğal bir malzeme olduğu için yaşam alanlarındaki stres faktörlerini azaltmaktadır. Doğal ahşap kapı modellerinin üretiminde zararlı gazlar açığa çıkaran boyalar ve suni malzeme türevleri kullanılmaz bu sebepten dolayı biz de bu tür detayları dikkate alarak kapı üretiminde bulunuyoruz. Biz firma olarak ahşap kapıların insanların doğal, sağlıklı ve hijyenik mekanlar yaratmasında önemli bir rol oynadığı bilincindeyiz ve buna paralel olarak üretimlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca ahşabın pek çok farklı tonuna ulaşabilmek mekanı kişiselleştirme açısından da önemlidir. Geleneksel dekorasyon stillerinden modern dekorasyonlara kadar pek çok yaşam alanında ahşap oda kapısı modellerini çarpıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bizler de ahşabı farklı malzemelerle bir arada barındıran tasarımlar ile sizlerle buluşturuyoruz.

Öncelikle bizler iç mekanlar için kapı ürettiğimizden dolayı iç mekanlardaki oda kapısı seçimi yapılırken nem ve sıcaklık gibi ortam koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Kapı malzemesini bu koşullara göre tercih ederek kapının hasar görmesine engel olabiliriz. Sürekli nem ve buhara maruz kalan banyo gibi yaşam alanları için ahşap kapılar kullanıldığı zaman  doğal malzemelere değil sentetik seçeneklere yönelmeliyiz. Biz de ahşap kapı üreticisi olarak kapı üretiminde sentetik malzemeli seçeneklere yöneliyoruz. Ayrıca ahşap kapı tercihinde kuru keresteden üretilmiş modelleri kullanmak önemli bir püf noktadır. Çünkü eğer ahşap kapılar keresteden üretilmemişse montaj sonrasında oda kapısı formunu kaybedebilir.

Ahşap, doğal bir malzeme olduğu için yaşam alanlarındaki stres faktörlerini azaltır. Doğal ahşap kapı modellerinde zararlı gazlar açığa çıkaran suni malzeme ve boyalar kullanılmaz. Bu nedenle ahşap kapılar doğal, sağlıklı ve hijyenik mekanlar yaratmanda önemli rol oynar. Ahşabın pek çok farklı tonuna ulaşabilmen mekanı kişiselleştirmen açısından da avantajlıdır. Geleneksel dekorasyon stillerinden modern dekorasyonlara kadar pek çok yaşam alanında ahşap oda kapısı modellerini çarpıcı bir şekilde kullanabilirsin. Ahşabı farklı malzemelerle bir arada barındıran tasarımlar ile buluşturarak şık bir dekorasyon elde edebilirsin. Camlı kapı seçenekleri ahşapla da mükemmel bir uyuma sahip.

İnşaat projelerinizin önemli bir tamamlayıcısı olan kapılarda kullanım kolaylığı ve bütçe dostu kapı seçenekleri arıyorsanız bize güvenmelisiniz. Çünkü yıllara dayanan tecrübemize ve az önce yukarda saymış olduğumuz bütün püf noktalarına Asos firması olarak özen gösteriyoruz.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir